مد و لباس

جدیدترین ترندهای آرایشی دنیا

جدیدترین ترندهای آرایشی

در فشن شوها و معرفی برندهای مختلف در دنیای مد و پوشاک روندهای مختلف آرایشی همواره شکل می‌گیرد که برخی از آن‌ها با استقبال عمومی مواجه شده و بعضی دیگر در فاصله کوتاهی به فراموشی سپرده می‌شوند. در این مطلب از وب سایت فیوشکا به بررسی جدیدترین ترندهای آرایشی در دنیای مد و فشن می‌پردازیم.

 

آرایش لاته

این سبک از آرایش در میان جدیدترین ترندهای آرایشی از تابستان گذشته رواج یافت و هم اکنون راه خود را به سمت روندهای آرایشی پاییز نیز باز کرده است. این احتمال می‌رود که در زمستان نیز شاهد این سبک آرایشی در میان مدل‌ها و مردم عادی باشیم.

آرایش لاته در میان جدیدترین ترندهای آرایشی

آرایش لاته در میان جدیدترین ترندهای آرایشی

سبک آرایش لاته (Latte Makeup) برای افرادی که به رنگ‌هایی با توناژ نود علاقه دارند بسیار جذاب است. در این سبک از آرایش از سایه‌های مختلف رنگ کرم و قهوه‌ای برای داشتن ظاهری مونوکروم استفاده می‌شود.

 

لب‌های شاخص

در برخی از فشن شوهایی که سال گذشته برگزار شدند، آرایش لب‌ها بسیار شاخص بوده و به چشم می‌آمدند. در این سبک از آرایش از خط لبی تیره و رنگ‌هایی با پیگمنت زیاد استفاده می‌شود.

لب‌های شاخص در سبک‌های جدید آرایش

لب‌های شاخص در سبک‌های جدید آرایش

در میان رنگ‌هایی که برای آرایش لب در این سبک از میان جدیدترین ترندهای آرایشی استفاده می‌شود، رنگ‌های قرمز، سبز، قهوه‌ای و … به چشم میٰ‌خورند.

 

پوست درخشان

پوست و درخشندگی آن همواره در دنیای فشن جایگاه خاص خود را داشته است. یکی از استانداردهای مطرح در دنیای مد و زیبایی همین پوست درخشنده بوده و هست.

سبک آرایشی پوست درخشان

سبک آرایشی پوست درخشان

سبک پوست درخشان نیز امسال در میان جدیدترین ترندهای آرایشی یکی از سبک‌های مطرح بوده و طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده است. آرایش‌های طبیعی و ملایم در کنار پوست‌های درخشان که نور لامپ‌های مسیر رانوی را منعکس می‌کند، امسال در میان مدل‌ها بسیار به چشم می‌خورد.

در این سبک، در کنار نمای کلی پوست که درخشنده است، بخشی از قسمت‌های صورت مانند زیر چشم‌ها و ناحیه اطراف بینی کمی مات آرایش شده و فاقد درخشندگی هستند.

 

آرایش مینیمال

به نظر می‌آید که طرفداران آرایش‌های طبیعی و مینیمال هر ساله در حال افزایش هستند. در این سبک از جدیدترین ترندهای آرایشی، آرایش به سختی قابل تشخیص است. رنگ‌هایی مانند صورتی کم رنگ به عنوان سایه برای آرایش چشم‌ها و گونه استفاده می‌شود که ظاهری طبیعی را حفظ کنند.

میکاپ مینیمال

میکاپ مینیمال

کانتورینگ هم در این آرایش فقط برای ایجاد عمق‌های طبیعی در برخی از اجزای صورت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

چشم‌های شاخص

در این سبک از آرایش، چشم‌ها شاخص بوده و در آرایش آن‌ها از رنگ‌هایی غلیظ و برجسته استفاده می‌شود. آرایش‌ دودی چشم نیز بخشی از این سبک است.

چشم‌های شاخص

چشم‌های شاخص

بر خلاف آرایش دودی برای چشم، برخی از آرایشگران برای دنباله روی کردن از سبک آرایش چشم‌های شاخص، ابروها را محو کرده تا بتوانند چشم‌ها را شاخص کنند و حالتی دراماتیک به آن ها بخشند.

این سبک از آرایش علاوه بر این که حالت فمینن خود را حفظ کرده قدرتی منحصر به فرد را نیز القا می‌کند و به همین دلیل یکی از سبک‌های محبوب در میان جدیدترین ترندهای آرایشی است.

 

طراحی بال و پر

در میان گزینه‌های مختلفی که برای خط چشم در سبک‌های مختلف آرایش وجود دارد، طراحی بال و پر در ناحیه چشم به نظر می‌رسد که جای خود را در دنیای فشن و زیبایی باز کرده است.

طراحی بال و پر

طراحی بال و پر

کشیدن خط چشم‌هایی با طرح بال و پر به نظر به مهارت زیادی نیاز دارد. حتی طراحی حروف الفبا در غالب خط چشم نیز در میان جدیدترین ترندهای آرایشی به چشم می‌خورد. یکی از برندهای پیشرو در این زمینه Paul & Joe است که بال‌هایی به شکل M را در آرایش چشم مدل‌های خود به کار برد.

برای دریافت مطالب مرتبط از دنیای فشن و زیبایی در خبرنامه فیوشکا عضو شوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *