مد و لباس

معنای علائم مختلف در لباس‌های زارا

معنای علائم مختلف در لباس‌های زارا

حتما دقت کرده‌اید که لباس‌های برند زارا بر روی مارک خود دارای علائم و نشانه‌های مختلفی هستند. هر یک از این علائم معنای خاصی داشته که در این مطلب از وب سایت فیوشکا قصد داریم تا معنای علائم مختلف در لباس‌های زارا را بررسی کنیم.

همان‌طور که در مطلب برند زارا و دلایل موفقیتش در صنعت فشن گفتیم، برند زارا یکی از محبوب ترین برندها در دنیای فشن و مد است. این برند مشتریان زیادی در سراسر دنیا داشته و افراد با سلیقه‌های مختلف را پوشش می‌دهد. تقریبا هر فردی با هر سلیقه‌ای می‌تواند آیتمی در فروشگاه‌های گسترده این برند در سراسر دنیا پیدا کند. ولی برای علاقه‌مندان به برند زارا همواره این سوال مطرح بوده که معنای علائم مختلف در لباس‌های زارا چیست؟

 

معنای علائم مختلف در لباس‌های زارا

علامت مثلث در مارک زارا

علامت مثلث در مارک زارا

شایعات زیادی در مورد معنای این علائم در لباس‌های این برند محبوب وجود دارد. حتی بعضی از افراد عنوان می‌کنند که این علائم در واقع کدهایی هستند که می‌‌توان آن‌ها را رمزگشایی کرد. این شایعه به خصوص در فضای شبکه اجتماعی تیک تاک بسیار گسترش پیدا کرده ولی حقیقت ماجرا موضوعی دیگر است.

بر اساس شایعه‌ای که در فضای تیک تاک گسترش یافته، این علائم در واقع اشاره به سایزبندی‌ لباس‌های این برند دارد. همان‌طور که برای شما نیز جالب شده، بر روی مارک لباس‌های زارا علاوه بر لوگو برند زارا، اشکال و علائم مختلفی وجود دارد. این اشکال اغلب شامل مربع، دایره و مثلت هستند.

بر اساس فرضیه‌ای که طرفداران بیشتری در تیک تاک پیدا کرده، اگر آیتمی از برند زارا دارای علامت دایره باشد به این معنا است که این آیتم بزرگ‌تر از سایز واقعی است. اگر این آیتم علامت مثلث داشته باشد به این معنا است که این آیتم کوچک تر از سایز واقعی است و اگر علامت مربع داشته باشد به این معنا است که این آیتم دقیقا مطابق با سایز واقعی افراد است.

ولی آیا این فرضیه درست است؟ یکی از مسئولان برند زارا در این رابطه گفت وگویی با یکی از رسانه‌ها داشته که در ادامه مطلب معنای علائم مختلف در لباس‌های زارا به آن اشاره می‌کنیم تا حقیقت این علائم روی مارک لباس زارا را کشف کنیم.

این مسئول برند زارا عنوان کرده که معنای این علائم هیچ گونه ارتباطی با سایزبندی آیتم‌های برند زارا ندارد. در نتیجه، فرضیه پخش شده در فضای تیک تاک به طور کل رد می‌شود. این علائم در واقع اشاره به بخش های مختلف فروشگاه‌های زارا دارند. این علائم راهنمایی هستند که کارمندان فروشگاه‌های زارا با کمک آن‌ها متوجه می‌شوند که هر آیتم را باید در کدام بخش قرار دهند. 

به این ترتیب، علائم مثلث، مربع و دایره در لباس‌های زارا، هر یک به بخش خاصی از فروشگاه زارا اشاره دارند. دایره برای بخش زنانه در فروشگاه زارا، مربع برای آیتم‌های بخش بیسیک و مثلث برای آیتم بخش TRF در فروشگاه‌های زارا به کار می‌رود.

مثلث، دایره و مربع در لیبل زارا

مثلث، دایره و مربع در لیبل زارا

بنابراین، این علائم کدهای مفیدی برای راهنمایی کارمندان زارا در فروشگاه‌های این برند بوده و ارتباطی با سایزبندی یا سایر شایعه‌هایی که در این زمینه وجود دارد ندارند. 

اگر نیاز به خدمات طراحی لوگو و برندینگ دارید، کارشناسان ما در فیوشکا می‌توانند در این زمینه به شما کمک کنند. با ما تماس بگیرید.

همچنین برای اطلاع از آخرین اخبار دنیای مد و فشن ایمیل خود را وارد کنید تا در خبرنامه وب سایت فیوشکا عضو شوید.

1,643 بازدید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *