مد و لباس

ریسک کردن در استایل با جوراب

ریسک کردن در استایل با جوراب

یکی از راه‌هایی که به وسیله آن می‌توان با صرف هزینه اندک خلاقیت خود را در استایل به نمایش گذاشت پوشیدن جوراب‌های خاص است. این نکته را به خصوص می‌توان در خرید اینترنتی جوراب مدنظر قرار داد. در این مطلب از فروشگاه اینترنتی فیوشکا ریسک کردن در استایل با جوراب را بررسی کرده و راهکارهایی را برای این منظور ارائه می‌کنیم.

 

جوراب‌های خاص برای استایل خاص

شاید شما هم از آن دسته از افرادی باشید که رویکردی محافظه کارانه در استایل خود را ترجیح می‌دهید. ولی هرچه قدر هم که محافظه کار باشید باز هم می‌توانید با صرف هزینه کم در استایل خود خلاقیت خود را بروز داده و رنگ و بوی خاصی به استایل خود ببخشید.

با ریسک کردن در استایل با جوراب می‌توانید جنبه شخصی به استایل خود بخشیده و استایل خود را به خوبی شخصی سازی کنید.

ریسک کردن در استایل با جوراب

ریسک کردن در استایل با جوراب

البته بهتر است این ریسک پذیری خود را زمانی که برای یک ملاقات مهم یا مصاحبه آماده می‌شوید به نمایش نگذارید و ریسک کردن در استایل با جوراب را برای موقعیت دیگری امتحان کنید. 

در این موقعیت‌ها می‌توانید راهکارهایی را که در زیر به آن‌ها اشاره می‌کنیم برای ریسک کردن در استایل با جوراب امتحان کنید. 

 

نگران ست کردن جوراب‌ها نباشید

شاید شما هم از آن دسته از افرادی باشید که همیشه جوراب خود را با آیتمی در استایل هماهنگ می‌کنند. البته ما در این زمینه توصیه می‌کنیم که جوراب خود را با شلوارتان هماهنگ کنید ولی اگر این کار را هم نکردید چندان مهم نیست.

جوراب‌ها در استایل آیتمی شاخص محسوب شده و توانایی این را دارند که جلوه‌ای خاص به استایل شما ببخشند. می‌توانید جوراب‌ها را به گونه‌ای انتخاب کنید که با هیچ آیتمی در استایل هم خوانی نداشته باشند ولی در عین حال استایلی خاص و منحصر به فرد نیز داشته باشید. 

ولی اگر تصمیم گرفتید که ریسک کردن در استایل با جوراب را امتحان کنید بهتر است موارد زیر را رعایت کنید. 

مراقب باشید که رنگ جوراب با آیتمی دیگر در استایل‌تان تضاد زیادی نداشته باشد. مثلا اگر رنگ شلوارتان آبی روشن است، جورابی به رنگ مشکی نپوشید. 

از طرف دیگر، از پوشیدن آیتم‌‌‌هایی به رنگ‌های متنوع نیز خودداری کنید. در نهایت بهتر است که استایل‌تان بیشتر از ۳ یا ۴ رنگ نداشته باشد.

 

با جوراب استایل خود را متحول کنید

تنوع جوراب‌ها بسیار زیاد است. به همین دلیل با ریسک کردن در استایل با جوراب و انتخاب هوشمندانه کردن میان این آیتم‌های متنوع به راحتی می‌توانید استایلی خاص و منحصر به فرد ایجاد کنید.

می‌توانید از میان جوراب‌هایی با طرح‌ها، بافت‌ها، جنس‌ها و رنگ‌های مختلف، جورابی را انتخاب کنید. طرح‌های بسیار زیادی برای جوراب‌ موجود است که جوراب‌ها را فانتزی می‌کند. در این میان جوراب‌هایی خال‌دار یا راه راه بسیار پرطرفدار هستند.

انتخاب طرح‌هایی که در بالا به آن‌ها اشاره شد تقریبا کم ریسک‌تر از طرح‌های دیگر جوراب هستند. البته انتخاب طرح‌های دیگر مانند عروسکی، گل‌دار و … نیز می‌تواند استایل خاصی را ایجاد کند که ممکن است ریسک بیشتری محسوب شود.

تنوع بافتی که برای جوراب‌ها به کار می‌رود بسیار زیاد است. البته پوشیدن جورابی با بافت خاص چندان ریسک محسوب نشده ولی به خوبی می‌تواند استایل را متحول کند.

بافت جوراب در استایل

بافت جوراب در استایل

این دسته از جوراب‌ها که مثلا دارای بافت کش باف در بالای جوراب هستند به صورت نامحسوس جلوه‌ای خاص به استایل می‌بخشند. از این آیتم‌ها به خوبی می‌توان برای مقداری ریسک کردن در استایل با جوراب می‌توان بهره برد. 

همان‌طور که گفتیم رنگ جوراب‌ها نیز می‌تواند تأثیر خوبی در استایل داشته باشد. البته بهتر است در انتخاب رنگ جوراب تا حدودی محافظه‌کارانه رفتار کرد. با انتخاب رنگ‌ها درخشنده و جیغ برای جوراب به میزان زیادی سایر آیتم‌های استایل را نیز تحت تأثیر قرار خواهید داد. پس بهتر است در انتخاب رنگ جوراب محتاط باشید. 

 

جوراب با ساق متوسط یا کوتاه

در استایل‌های رسمی بهتر است از جوراب‌های زیر زانو استفاده کرد تا زمانی که پاها را روی هم می‌اندازید پایتان مشخص نشود. 

البته بعضی از افراد هم ترجیح می‌دهند تا در استایل‌های رسمی خود اصلا جورابی به پا نداشته باشند. البته این مطلب بسیار بستگی به فیزیک پاها دارد. پای بدون جوراب در استایل رسمی بیشتر مناسب افرادی است که پاهایی کشیده و استخوانی دارند.

153 بازدید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *